| lafamiliaa a întrebat:

Salut vreau sa achizitionez un smart home cinema, acesta http://mediagalaxy.ro/......i-fi-negru vreau sa stiu daca imi trebuie neaparat un smart tv sa pot beneficia de toate functiile lui, mentionez ca am un tv LED tot Lg.

1 răspuns:
| Iugas a răspuns:

Nu ai nevoie neaparat de smart tv. E smart pentru ca poti folosi smartphone-ul sa il controlezi (pe post de telecomanda cu aplicatia LG remote) si sa redai prin bluetooth piese stocate pe telefon. Poti de asemenea sa-l legi in reteaua interna pentru a-l accesa de pe diverse deviceuri.