| Asuszenfone a întrebat:

Salut, vreau sa am-i cumpar un Asus Zenfone 5Z. Insa problema este ca eu vreau sa al cumpar din India. https://www.flipkart.com/......76zwwwf7ga

Este mult mai ieftin stiti voi. Si e si versiunea cu 8gb ram / 256gb spatiu stocare interna.

In specificati scrie versiunile pe care al pot primi ZS621KL si 2H016IN.

Intrebarea mea este care din cele doua vor merge cel mai bine cu retelele din Europa mai exact Suedia.

Multumesc!

1 răspuns:
| thejuliangaming a răspuns:

Eu zic ca e cum riscant uitete sa vezi ce banzi de frecventa gprs sunt in suedia si daca cooencid si daca este de google licentiat. Dupa sa iti iei un telefon care nu merge decat cu 3g si fara google play.