| Ștefan_Vlad_1998 a întrebat:

Salut, vreau sa descarc niste app-uri noi, dar nu vreau jocuri gen temple run ect. ma gandeam la ceva mai nou si "smecher", aveti vreo idee?

3 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Stefan

Incearca Logo Quiz, pe brand-uri sau pe echipe de fotbal, depinde ce-ti place.

O seara placuta, Afrobelgianu.

| anonymous1sau1nu a răspuns:

Sunt o gramada de jocuri dar depinde ce fel de jocuri iti plac.
Eu ma joc candy crush, clash of clans, top eleven, minion rush, real racing3, where's my water?, can knockdown3, csr racing...si au fost si alte jocuri inainte dar nu le mai tin minte. sper sa-ti placa un joc unul din astea