| Membru23 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar o tableta ce imi recomandati? ce are trebui sa am in vedere cand cumpar o tableta ( nu vreau ipad sau galaxy tab vreau tableta pana in 600 ron ) Multumesc astept un raspuns urgent. ACORD FUNDA.

Răspuns Câştigător
| mihaelapestrita a răspuns:

Pai ce ai vrea sa faci tu cu tableta? Ar trebuii sa ai in vedere la ce iti este necesara, asta in primul rand, iar apoi sa vezi ce functii iti sunt necesare. Uite, aici http://profitshare.emag.ro/....../click.php gasesti o lista cu tabletele pana in 600 lei. Eu iti recomand Evolio.

| Membru23 explică (pentru mihaelapestrita):

Pai eu as vrea tableta pentru internet jocuri si e-book read. m-am orientat spre evolio evotab fun are 1gb ram 8gb mem interna gpu mali 400 proc 1ghz GPS si pot sa ii pun modem 3g (dongle). multumesc de ajutor...

1 răspuns: