| iSwag a întrebat:

Salut. Vreau sa imi cumpar un cooling pad si nu stiu care ar fi mai eficient dintre unul cu un singur ventilator, mai mare, sau unul cu mai multe (2-3.) ventilatoare mai mici, dar care pot fi mutate.

Niste link-uri m-ar ajuta. Multumesc anticipat big grin.

6 răspunsuri:
| rgx a răspuns:

Nu prea te ajuta cu nimic acel cooler pad, poate decat sa iti bage niste praf sau scame in laptop.Cel mai bine mergi cu el la un service sa ti-l curate de parf, scame etc.Bafta!

| darrio2007 a răspuns (pentru rgx):

S-o crezi tu ca nu te ajuta.

| iSwag explică (pentru rgx):

Laptopul e in cutie. L-am luat de ieri... Ma gandeam ca nu ar fi bine, de exemplu, sa ma joc cu el fara ca sa am deja un cooler pad. Multi spuneau ca e foarte foarte important...

| rgx a răspuns (pentru darrio2007):

Pai m-a ajutat cu ceva scame si niste praf, din partea mea poate sa isi ia 10 cooler pad-urii nu ma incalzeste cu nimic.Eu m-am lamurit dupa ce am desfacut laptopul si ce am gasit in el.

| darrio2007 a răspuns (pentru rgx):

Praful oricum intra.Ca folosesti sau nu cooler.

| maozedoor a răspuns:

Salut,
Eu am un laptop Asus de 17.3 si folosesc acest cooler cu 2 ventilatoare, imi tine laptopul rece si coolerul are o constructie solida:
http://bit.ly/1NHKVvh
Daca ai laptop de 15.6 aceasta ar fi recomandarea mea:
http://bit.ly/1HipWdw