| DenisIonut01 a întrebat:

Am un Samsung i5500 si am reinstalat sfotu original cu odin, a aparut Samsung sclipea sclipea si mi-am adus aminte ca nu am bagat cartela, am scos bateria si nu s-a mai aprins nici macar in mod recovery nu se aprinde cred ca l-am brick-uit ideea este ca daca nu se aprinde nu vede la garantie ca am schimbat softu si apoi ultima data am bagat softu original cel putin asa arata ca e original nu? ce vreau eu este sa il duc in garantie si sa spun ca am incercat sa fac update cu kies si am ramas fara baterie la laptop si de atunci nu mi s-a mai aprins, ce ziceti daca isi dau seama mai primesc telefonul inapoi? laughing sau patesc ceva ca i-am mintit? eu cred ca va functiona

Răspuns Câştigător
| dolyan a răspuns:

Sa nu le spui de faza cu update si ca ai fi ramas fara bat la laptop, pentru ca ar insemna sa fie tot din vina ta, iar garantia nu acopera asta. Mai bine incearca sa il duci la ei, zici ca nu s-a mai aprins dintr-o data. Daca nu accepta, asta e, dai un 30 de ron (maxim) si il resoftezi la un service. Succes

| DenisIonut01 explică (pentru dolyan):

Stai linistit ca am intrebat cat costa, si vai de viata mea ca e intre 80 si 150 lei laughing poate putin pentru alti dar mult pentru mine. o sa ma mai informez si iti zic ce am facut si cum au reactionat aia laughing asta daca te intereseaza ca sa stii daca te intreaba alti bafta

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică:

Totusi nu cred ca aia vor crede asta totusi sa se stinga si sa nu se mai aprinda asa instant?

| yourFanta a răspuns:

Are dreptate dolyan,aia de la service sunt hoti, orice spui poate fi folosit impotriva ta, si vor da vina tot pe tine, mai bine spui ca s-a descarcat bateria, si nu s-a mai aprins.

| DenisIonut01 explică (pentru yourFanta):

Multumesc! am sa ma mai interesez si o sa te tin la curent cu ce s-a intamplatwinking

| yourFanta a răspuns (pentru DenisIonut01):

Ok,dar cum naiba sa coste intre80 si 150 :o, a innebunit lumea, Doamne ce preturi avem in Romania?

| DenisIonut01 explică (pentru yourFanta):

Preturi de criza

| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Asa am si eu exact acest telefon
Mie mi se aprinde putin ecranul adica se albeste si se stinge dupa aia iar face asa!
L-am mai dus la reparat
mi-a cerut 100 lei
Si acum iar s-a stricat!
nu stiu ce sa fac!