| Vlad_Airinei_1998 a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog despre telefoane,calculatoare, gadget-uri etc... Ce nume sa dau blogului?

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Newgadget.ro
gedgetcentre.ro
compiuterultelefon.ro
vladtehnologi.ro
gadget.ro
electronicworld.ro
Daca nu iti plac, spune-mi si iti voi da alte idei noi.
P.S. Dupa ce faci site-ul da-mi si mie link-ul ca vreau sa il vad si eu.
Bafta!

| Vlad_Airinei_1998 explică (pentru Chamberlin):

Mersi,daca poti, mai da-mi niste idei, si ma hotarasc eu. happy

| Chamberlin a răspuns (pentru Vlad_Airinei_1998):

Iti recomand newgadger.ro, dar daca vrei sa ti-l personalizezi iti recomand vladtechnology.ro happy

8 răspunsuri:
| an0therkid a răspuns:

All about IT
fundita?

| AlexAndrei96 a răspuns:

Gadget.ro

| Vlad_Airinei_1998 explică (pentru AlexAndrei96):

Gadget.ro exista deja.Eu vreau sa incep cu platforma blogger.

| AlexAndrei96 a răspuns (pentru Vlad_Airinei_1998):

Totul despre... si pe prima pagina sa fie : Calculator (sau ce vrei tu) intelegi ideea?

| Brotacelul a răspuns (pentru Vlad_Airinei_1998):

Eu ti-as recomanda www.ucoz.ro - e mult mai fain si-ti ofera mult mai multe variante;)

| Vlad_Airinei_1998 explică:

Suna bine.Mersi!