| Johny6666 a întrebat:

Salut vreau sa imi iau si eu o imprimanta si nu stiu care este cea mai buna vreau si eu pareile voastre.
--------------------------Cannon---- sau--- HP-----------------

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

Hp a fost, nu stiu daca mai este lider de piata la imprimante si sunt foarte bune.
Eu unul am Cannon si sunt multumit de ea deja o am de 6 ani si arata ca noua nu am probleme cu ea.
Uite o multifunctionala http://bit.ly/19puugu cu asta poti si sa scanezi si mai multe chesti. Este foarte buna

6 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

HP.

| Kryss13 a răspuns:

Dupa cate stiu HP sunt cele mai bune... eu am una acasa de vreo 4 ani si arata ca noua
te pup :*

| Criterion a răspuns:

Tot dai un ban, asa ca trebuie sa cauti ceva de calitate. Pentru printuri alb/negru recomand o imprimanta laser.
Vezi aici niste pareri, ca sa-ti faci o idee:
http://forum.softpedia.com/......ce-ziceti/
Spor!

| Ruxy5 a răspuns:

Parerea mea este Cannon. Sper ca tu sa faci alegerea corecta.

| Johny6666 explică (pentru Ruxy5):

Mersi mult pentru sfat

| LauraSpunePeFata a răspuns:

Eu am o imprimanta HP si sunt ft multumita de ea.
Deci iti recomand o imprimanta HP...am auzit ca acestea sunt mai bune ca Cannonbatting eyelashes
Acuma nu vreau sa te infuentez, pana la urma este alegerea ta happy