| Skett a întrebat:

Salut
vreau sa imi iau un iphone 4s cu abonament la vodafone cu 500 mb internet pe mobil. Problema e ca nu stiu cat inseamna asta si daca imi e de ajuns.

Răspuns Câştigător
| GoodGuyDorel a răspuns:

Pai pe o pagina de net pe tel consumi in mediu 100-200 kb.1 mb are1100...dedci iti cam ajung!

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Enorm de putin, 4oo mb inseamna citeva jocuri,clipuri,melodii acolo, plus ca te taxeaza si aiurea. Orienteaza-te dupa o optiune mai buna ceva cu trafic si descarcare mare, nelimitata de se poate etc.Bafta

| Skett explică:

O alta parere altcineva?