| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi instalez windows 7 pe pc. problema este ca eu am date importante pe pc si nu sunt sigur daca dupa instalarea windowsului imi va cere sa formatez celelalte partitii. mie pcul imi merge extem de greu. si nu pot sa copii datele alea ca sunt 20 de gb! mi-ar lua un an. daca formatez doar partitia c unde am acum windowsul. instalez win 7 dupa ce il instalez trebuie sa formatez si celelalte partitii? ps acum am msiexec si svchost care imi duc cpu la 99% si nu pot face nimic pe el.

3 răspunsuri:
| RoxanaGhost a răspuns:

Poi,logic că ţi-l formatează...Eu zic să descarci de pe net skin de win7winking ca să-ţi faci PCu să-ţi arate ca win7. Dacă vreiwinking

| RB26DETT a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Eu vreau sa imi instalez win 7 nu tema ca am avut tema win 7 pe xp big grin dar vreau sa il schimb ca imi merge greeuuuu

| giannyneagu a răspuns:

Dei toate informatilele importante in disk c si salveaza si gata