| catalin542000 a întrebat:

Vreau sa îmi spuneți niște site-uri cu magazine americane de componente it unde as putea cumpăra placa video rtx3080 la 700dolari.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu ai sa gasesti asa produs la asa pret laughing doar pe olx unde se ia de pe piata neagra...probabil

| Andresso a răspuns:

Nu gasesti nicaieri, nu vezi ca la noi sunt 1200 dolari rtx 3080 laughing))) asa vad pe pc garage. Slabe sanse, foarte slabe

Baga la pariuri un bilet cu cota 2 dar sa fie sigur si baga 1500 lei si o sa ai 3000lei, mai adaugi inca 1000 si ceva si iti iei rtx 3080 laughing))