| ds01 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o boxa bluetooth pe care o sa o folosesc intr-o camera de 10m2. Bugetul este de 1000 de lei. Banuiesc ca sunt boxe mult mai ieftine pentru a face o camera mica sa "vibreze". Vreau sa ies cat mai ieftin, raportat la calitate/pret bineinteles. Mersi!

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Aceasta este buna la bloc si pentru camera ta e de 30 de w se aude super si costa 349 lei :
https://www.emag.ro/......D0LMRMBBM/
Daca vrei una mai puternica la 500 de lei
https://www.emag.ro/......DMCGWMBBM/
Vecinii vor zzice ca e nunta daca o scoti pe aceasta afara.

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Salut, de ce vrei o boxa bluetooth si nu un sistem audio?
Stiu ca e o camera relativ mica dar boxele bluetooth de obicei sunt facute ca sa fie "portabile", cred ca ai iesi mult mai bine cu un sistem audio puternic acolo.
Poti cumpara dupa un modul bluetooth si pui muzica de pe orice device cu bluetooth( este vreo 50 de lei maxim cred).
Gandeste-te bine sa nu regreti dupa, ca raport pret calitate nu merita o boxa bluetooth pentru ce vrei tu.

| xerxes1 a răspuns:

Pocnitorile bluetooth nu au calitatea unui sistem audio clasic.
Cu 1000 de lei gasesti sh amplificatoare si boxe stereo de calitate buna.

| ziftode a răspuns:

Ti-a dat Mihai niste link-uri la niste boxe ca nu o sa faci sa vibreze camera, ci tot blocul, ai grija si succes rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Akai x10 este foarte buna, o am si eu.

| ds01 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de sugestie!winking

| LarissaLary189 a răspuns:

Du-te in magazine de telefone unde sunt si accesori (Vodafone, Digi, Telekom) acolo gasesti si boxe mai mari care iti fac camera sa,, vibreze,, i au un pret foarte mic (1-2 milioane cred)... Eu am avut o petrecere si voiam sa se auda in tot blocul muzica aceea si am fost la Vodafone si am cumparat o boxa. Iar cand am pornit-o a venit politia de vreo 3 ori ca eraa muzica prea tare laughing

| ds01 explică (pentru LarissaLary189):

O sa ma duc sa vad ce gasesc. Mersi! happy