| liceu a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon de pe net. am vazut niste telefoane foarte dragute si ieftine, dar nu stiu care e diferenta dintre ele.deci intrebarea e : care e diferenta dintre LG T375(ii vreo 3 milioane si ceva) si LG T385(2 milioane si ceva). deci care are lucruri mai speciale fata de altu.(nu va luati dupa pret_. va rog ca explicatile sa fie mai pe varsta mea(adica nu stiu ce denumiri stintifice:laughing.).aveti si alte telefoane sa-mi recomandati mai ieftine(de preferabil smartphone) dar si destul de bune(nu exagerat).multumesc. funda

2 răspunsuri:
| dana_9056 a răspuns:

Pai diferentele sunt : Primul are mai multi mp si o memorie mai mare + ca este mai dreptungiular. Eu l-as alege pe primul!

| liceu explică (pentru dana_9056):

Pai are aceiasi marime. si alte telefoane nu mai sti?