| baiatuldinbrasov112 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi pun al doilea monitor la calculator si vreau sa stiu daca este posibil fara vreun adaptor.

Stiu ca monitorul pe care il folosesc acum (cablul) intra in placa video iar al doilea as vrea sa il pun in cea de-a doua intrare din spatele calculatorului, din cate vad eu (nu sunt expert in PC) intra in placa de baza.

Am incercat sa il pun acolo dar nu primesc semnal, vreau sa stiu daca e vreo setare / vreun program necesar sa il fac sa functioneze.

Multumesc anticipat pentru ajutor! big grin

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Trebuie sa il pui tot in placa video nu in placa video de pe placa de baza.