| SasukeCS2 a întrebat:

Vreau sa platesc factura de la internet online. Sunt abonat la NextGen. Este asta site-ul oficial? http://www.next-gen.ro/
Fundita!

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Daca ai dubii mai bine folosesti serviciul de internet banking si te loghezi pe site-ul bancii tale.

sau, pe site-ul respectiv vezi daca iti poti verifica factura, eventual verifica modalitatile de plata de pe factura.

| teocalinescu a răspuns:

Da, acela este site-ul. Acolo gasesti si modalitatile de plata. Intri la asistenta si ai cum platesc?