| LegionAnonymous a întrebat:

Vreau sa stiu si eu niste jocuri care sa mearga bine pe laptop Asus cu urmatoarele scificatii tonguerocessor: Intel Core i5 4200
RAM: 4 GB
HDD: 500 GB
Graphics: 1 GB VGA
Operating System: Windows 8.1

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca laptopul nu are placa video dedicata si ruleaza pe chipul video integrat din procesor, nu foarte multe jocuri.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Gta 4, war thunder, world of thanks, batterfield 1, 2, 3, si 4, cs global ofensive, toate nfs-urile, si multe altele eu pe astea le am pe urmatorul sistem Intel core i3, 4 gb ram, si 2 gb placa video, operating system:windows 7 professional

| theproX a răspuns:

Cred ca ai exact acelasi laptop ca al meu (tot Acer) si cred ca ai nVIDIA 820m 1gb dedicata. poti juca mafia 2 gta iv. nfs shift, the run, nfs mw2, call of duty black ops 1, 2, call of duty modern warfare, 1, 2, 3 si world at war. assasin's creed 1, 2, 3, brotherhood, si 4... si etc. daca ai acea placa video. poti juca jocurile 2000-2011 pe ultra si astea mai noi pe low sau medium