| sindeiu a întrebat:

Salut vr sa trimit un produs la garantie pc garage trebuie sai sun inainte sa-l trimit prin fan courier nu scrie pe ei la site ca trebuie sai sun

4 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Ba scrie. Trebuie să îi suni ca să îți poată ridica produsul în cauză prin intermediul Fan Courier. Vezi mai multe aici: https://www.pcgarage.ro/info/returnare-si-garantii/cum-procedez/

| sindeiu explică (pentru literallythesamebruh):

Eu nu vad sa scrie aici ca trebuie sai suni

| literallythesamebruh a răspuns (pentru sindeiu):

Scrie clar : Puteti apela Fan Curier la numarul de telefon 021-9336 si solicita preluarea coletului de la adresa dumneavoastra, costul transportului fiind suportat de PC Garage S.R.L.

| sindeiu explică (pentru sindeiu):

Eu zic de service ul pc garage trebuie sai anunt inainte sa trimit coletul?