| lauriss86 a întrebat:

Salut, vreau sa va povestesc ceva poate stie cineva ce se intampla.am un televizor nou(de 1 an )plasma, si pana acum a mers super dar de o saptamana am observat ca ii dispare imaginea si raman doar cu sunetul, chestia se intampla numai seara si am observat ca si becurile in acelasi timp nu au potenta maxima creand o lumina mai difuza decat de obicei, ce se intampla? e de la curent? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| asman a răspuns:

Da, e de la curent, si poate sa ti se defecteze definitiv tv-ul.
Suna la Electrica sa vina sa verifice.
Daca nu rezolva nimic, cumpara-ti un stabilizator de tensiune sau macar un prelungitor cu protectie impotriva fluctuatiilor de tensiune.

| lauriss86 explică (pentru asman):

Multumesssssccc

1 răspuns: