| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Vreau sa va spun Despre Laptop-ul meu cate ceva : ASPIRE-E1-571G; Intel Core i3-311-OM ( 2. 4GHz, 3MB L3 cache )
NVIDIA Ge Force 710M with 2GB Dedicated VRAM
4GB DDR3 Memory
DVD-Super Multi DL drive
Acer Nplify
6-cell Li-ion batery
Este Bun? Imi recomandati niste jocuri pe care le pot Juca? Multumesc, !

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E magic. Bine, pentru office, net si filme, ceea ce face bine un laptop din clasa lui. O sa se tiriie si diverse jocuri, dar nu te astepta la mare lucru. Vrei jocuri, NU iti iei laptop de

| Ronaldoooo a răspuns (pentru KodrutZ):

Vrei sa zici ca nu e bun? Deaia ma joc. Call of duty Black ops 2; Assasins creed 4; far cry 3... T e rog frumos mai invata.

| KodrutZ a răspuns (pentru Ronaldoooo):

Bun e una, bun pentru jocuri e alta. Faptul ca te joci niste chestii cu detaliile pe minim, cel mult mediu, nu inseamna ca e bun pentru jocuri. "Bun" o sa poti spune ca a fost daca rezista frecat in jocuri macar 2 ani.