| mariuspitbull a întrebat:

Salut, vreau sa vand un calculator:
- AMD Athlon 64 x2 5200+ 2.7 GHz
- Memorie: DDR2 2048 MB
- Nvidia GeForce 9600 GT 512 MB
- HDD 250 GB
- placa de baza Gigabyte M52L-S3.
Cam cat reusesc sa iau pe el?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce prețuri se practică pe www.okazii.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita sa mai vinzi pe site-uri.Mai bine il donezi unui copil care nu-si permite.Te asigur ca rasplata o sa fie pe masura asteptarilor.

| tr3ig a răspuns:

Daca as avea bani ti-as da 4 mil jumate acumwinking pe el si as suporta eu cheltuielile postale

| Gabitzu246 a răspuns:

Mai mult de 8-9 milioane nu iei pe iel, daca il reusesti sa il dai cu 9 mil. considerate norocos, acel sistem este vechi, si placa video daca o ai de vreo 3-4 ani numai are mult de trait.

| MasterXXL a răspuns:

Vreo 1,000, 00(10 milioane)-1, 900,00(19 milioane) desi e DDR2 si acum e DDR3, mai verifica si tu pe net cat sunt piesele tale.

| pkpdionut a răspuns:

Poate lua mai mult, 500-700lei (fara monitor)