| vikazo a întrebat:

Vreau sa vand un ps2( 2manete 2 carduri de memorie si 11jocuri)si un psp (3 jocuri husa+incarcator) la amanet sau pe net. Cat as lua pe ele? Ps2 ul intra in joc dupa 3-4 minute.

6 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Pe acel PS2 poti lua cam 200 de RON.

Depinde de noroc. Am reusit sa vand doua console PS2 plus manete, jocuri, card de 32mb etc cu 250 de ron (pe okazii). Dupa cam 5 luni.

| AdrenalinTm a răspuns:

Iti cumpar eu psp3 zi-mi cati bani vrei pe el

| vikazo explică (pentru AdrenalinTm):

Pai din ce localitate esti? Eu sunt din constanta. Vreau 300 lei pe el, cel putin 250 lei. Daca esti dintr-o localitate indepartata te-ar costa la fel ca in magazin.....si ai iesi in pierdere

| NYK4u a răspuns:

La amanet cred ca o sa iei foarte putin, pe net preturile pentru PS2 second hand incep de la 150lei pana la 350 din cate am vazut.Da o sa astepti un timp pana il vinzi pe net. La fel si pentru PSP cam aceleasi preturi.

| vikazo explică:

Va multumesc tuturor celor care mi-ati raspuns!

| Dobos_Daniel_1990 a răspuns:

Eu vreau husa. Daca e pentru ps2 mare