| fantomadinmormant a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar un laptop mai performant, de preferat sony vaio. Vreau sa il folosesc pentru gaming, sa aiba placa video f performanta, foarte rapid, windows 7, hard disk mare, sa coste max. 5000 ron. Am mai pus intrebari de genul asta. Dau funda!

7 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Sony vaio nu are clasa de gaming incearca alienware toshiba quosimo sau dell presicion. un sfat nici un laptop pentru gaming nu o sa se ridice la acelasi rang ca echvalentul in desktop

| alexxx a răspuns:

Ai calculatoarele sunt pntru gaming nu laptopurilehappy si vad ca vrei si windows 7 pai ala til pui tu domnelaughing0

| tbrgbrl a răspuns:

Eu mi-as cumpara (si o sa-mi cumpar) un ASUS N71JV.
Dupa parerea mea este foarte bun si isi merita banii.

http://www.notebookcheck.net/Review-Asus-N71JV-Notebook.27468.0.html

| John1973 a răspuns:

Uite aiaci un laptop performant http://bit.ly/1r4WEwd

| stickere a răspuns:

Salut!AI INCERCAT STICKERELE PENTRU LAPTOP?
Eu am incercat,sunt la al3lea pe laptop.dupa ce il dezlipesc ramane foarte putin

lipici,pe kre il curat cu spirt.ramane impecabil...oricum e bun pentru ca ofera un aspect

placut dar si protejeaza de zgarieturi.kre e interesat de stickere la pretul de 25 lei

(cele mai ieftine de pe piata) la comanda cu ce imagine vreti sau alegeti din galeria mea

contact id: nikelino6@yahoo.com

http://www.okazii.ro/......sebite-la-

comanda.html

| katty_8059 a răspuns:

Ia-ti laptot Acer e super si are windows vista

| HACKer_3543 a răspuns:

Personal cred ca nu ai ce cauta sa te joci pe laptop daca esti gamer inrait. N-ai cum sa ai aceeasi satisfactie si performante de la un laptop in comparatie cu un computer desktop. Nu mai vorbesc de faptul ca la pretul unui astfel de "bolid" reusesti sa faci o configuratie puternica pentru doua PC-uri. Ai PC tare si vrei si un notebook cu care sa apari la LAN party-uri cu prietenii? Sau ce? ai zis ca pentru jocuri mai bine...dextop, sincer!