| George_8501 a întrebat:

Salut Vreau si eu un driver pentru placa video ca am incercat o groaza de drivere si nici unu nu merge va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Spune exact modelul placii video.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci pe site ul producatorului, alegi modelul placii tale video si descarci driverul, noi de unde sa stim ce driver ai tu nevoie

| taken a răspuns:

Ce placa video ai?

| FirstplaceXXX a răspuns:

Uite: http://www.drivereasy.com/ descarci si iti scanezi. Dupa care iti instalezi placa video

| dantextcontrolpsp a răspuns:

Ce placa video ai? crezi ca cineva poate sa ghiceasca? spune placa video si incercam sa te ajutam