| Seby80 a întrebat:

Aș dori să-mi cumpăr un Xbox 360 Slim și sunt sunt pe gânduri între cel de 4GB sau 250GB. Eu doresc să cumpăr jocurile, nu pentru filme, iar netul meu este jalnic, nu vreau să downloadez nimic pe el. Ce-mi recomandați?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Salut,

Eu ti-l recomand pe cel de 250 gb. Uite aici http://bit.ly/10vuLNg

4 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Cel de 250 e cel mai mai bun ca cel de 4 gb poti sa joci numa un joc pe el ca maj is de 3gb in sus jocurile deci eu ti-l recomand pe cel de 250 daca ai bani pentru el. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Seby80 explică (pentru Niklauss):

Adică doar un joc, dar cumpăr CD-uri originale, am bani, dar decât să stau 24 ore pentru a lua 4GB (Un demo, ceva), mai bine iau Xbox 4GB si nu downloadez nimic. Intrebarea e, jocurile, trebuie neaparat instalate pe consolă, sau nu?

| Niklauss a răspuns:

Da

| Kapkha a răspuns:

Cel de 250Gb este bunhappy