| TheMargean a întrebat:

Salutare!
Am avut o problema cu suportul pentru cooloer, mi s-a rupt "limba" care tine una din cleme, si am fost nevoit sa scot acel suport negru, pentru a putea lipii "limba" aceea. Cand sa il montez la loc, surpriza (pentru mine), placuta care era dedesubtul placii de baza, s-a deplasat din locul unde in care corespundea gaurile, pentru a putea prinde "niturile" din plastic.
Am prin suportul in niturile din plastic, dar direct pe placa de baza, fara sa mai montez si placuta pe spatele placii de baza, deoarece nu pot ajunge cu mana in locul respectiv, Trebuia sa demontez placa de baza de pe carcasa, si daca nu sunt obisnuit cu aceste operatiuni, am preferat sa nu fac acest lucru.
Intrebarea mea, pentru cei experimentati:
- Cauzeaza cu ceva pc-ului, faptul ca nu am mai pus si placuta aceea?
Observ ca cooler-ul sta bine si asa!
Multumesc mult pentru ajutrul care o sa mi-l dati! Astept sugestii, si sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Alexander121 a răspuns:

Daca sta bine,,, nu dar ai grija daca observi ca pc nu mai functioneaza ca inainte, incearca sa le prinzi cum aproximatie cum au fost inainte saud aca ti se restarteaza dintr-o data..findca aceste lucruri se intampla deoarece pc ajunge la o temperatura mult prea mare intr-un timp mult prea scurt si nu are posibilitatea de al raci
Bafta, si mult noroc