| Nuvr a întrebat:

Salutare, am cumparat de curând un ssd 120gb am instalat windowsu pe el.
si de fiecare data când pornesc pc imi apare 2, 2 tb infinity am incercat sa-l dezactivat, l-am dezactivat si nu mai boota windowsu si l-am pus inapoi. ce ar trebuie sa fac sa nu mai apara aia prima data si sa booteze din prima?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ai doua hardurii? daca ai doar ssd nu are cum sa fie eroarea aia, da resetare de bios, scoate bateria aia, reinstaleaza windowsul, pune ssd ca prim hard apoi dupa instalare