| MFlorinCristian a întrebat:

Am de creeat un site pentru liceu, mai precis pentru atestatul la informatica... Daca imi puteti spune cateva programe gratis cu care pot sa creez site-ul? Ofer funda! happy

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Pai daca e pentru atestat, ar trebui facut in HTML...notepad happy

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand tot www.ucoz.ro - avantajul e ca daca te apuci ulterior sa inveti HTML / CSS / PHP, iti poti testa cunostintele prin modificarea sabloanelor pe care le ofera;)

| Lucimows a răspuns:

Daca stii PHP, iei Notepad++ si XAMPP si te pui pe lucru. Daca nu, faci un blog ( cu blogger, wordpres, etc ). Mai sunt si alte posibilitati, gen ucoz.

| flavius1994 a răspuns:

Dreamweaver CC sau CoffeeCup Free HTML Editor. pentru mai multe informatii scrie-mi pe mail la adresa flavius_1994@yahoo.com. Pot sa iti sugerez si cateva site-uri pentru a invata html/css/java.
http://www.youtube.com/playlist?list=PLGh7zTluzcjVD2hog4nzprO9D_S5BbhPs

| AndreiToterman a răspuns:

Cel mai bun si simplu cu care am lucrat e WordPress. Sa creezi site-ul e gratis, dar daca vrei poti sa cumperi domeniu si gazduire cu bani de altundeva!