| mynameiselena a întrebat:

Imi poate spune cineva cateva teme pentru atestatul la informatica? Nu stiu daca sa fac C++, baza de date, sau site. Este cineva cunoscator pe aici care ma poate ajuta? Multumesc

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai simplu e un site, gasesti pe net modele si tutoriale de nu ai timp o viata intreaga sa le citesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un site. Poti intreba si cere ajutor pe softpedia sau pe skullbox.

| aramitzz a răspuns:

Cel mai simplu e un site, este mai simplu de prezentat si gasesti multe tutoriale "ajutatoare"

| atestatultaulainformatica a răspuns:

Salut. Poti sa intri aici http://www.atestatultaulainformatica.info/ sa verifici niste modele de atestat si in cazul in care te hotarasti asupra unui atestat in html sau fox pro, trimite-ne un email si poate te putem ajuta

| mynameiselena explică (pentru atestatultaulainformatica):

Mi se pare foarte interesant site-ul pe care mi l-ai trimis, doar ca profele ne-au spus sa nu il cumparam, pentru ca daca l-au avut si altii se pot prinde si nu-l luam. Tu poti face si ''la comanda''? Gen, eu sa iti spun tema si apoi sa-l cumpar? Am studiat site-ul, dar prefer sa te intreb direct. Mersi frumos!

| atestatultaulainformatica a răspuns (pentru mynameiselena):

Buna,
Sigur ca fac si la comanda, da-mi add pe mess la id-ul atestatultaulainformatica si discutam acolo mai multe

| mynameiselena explică (pentru atestatultaulainformatica):

Neata! Eu nu am mai folosit mess de ceva vreme si am incercat sa intru pe el aseara ca sa iti dau add, dar nu a mers, desi l-am dezinstalat si reinstalat de cateva ori. Am putea vorbi pe mail, desi dureaza ceva, sau skype, sau orice alt mijloc doresti. Mersi

| atestatultaulainformatica a răspuns (pentru mynameiselena):

Buna,
Putem vb pe skype. Id-ul este atestatultaulainformatica.