| mariohardy a întrebat:

Salutare. Am instalat Go Launcher pentru Android Jelly Bean. Problema este ca atunci cand vorbesc cu cineva la telefon si vreau sa-mi blochez ecranul inchide si apelul. Cum pot dezactiva asta? Inainte sa instalez Go Launcher nu facea asta deci este ceva de la el. Stie cineva ce optiune trebuie sa dezactivez sau ce sa instalez sa nu mai faca asta?

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Daca esti convins ca aplicatia asta e de vina mai bine o dezinstalezi.