| MihaiNabul a întrebat:

Am nevoie de o pereche de casti si m-am gandit sa aplez la voi!
Deci:
Buget: 140 RON +/-
Conectivitate: USB / jack
Preferabil cu microfon [ NU este obligatoriu]
Sa izoleze destul de bine sunetul din restul camerei
Over de Ear
Daca se poate sa aiba si un aspect ok este un plus
Cablu MINIM de 2M
Imi trebuie ceva putin mai rigid, rezistent.
Astept parerile dvs. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/casti-gaming/redragon/siren-2-black/
Astea au cablu de doi metri, dar nu ar trebui sa faci din asta o conditie esentiala. Cu maxim 10 RON gasesti un prelungitor decent.

| Robertgavrilă8 a răspuns:

Ai putea încerca Panasonic

| MihaiNabul explică (pentru Robertgavrilă8):

Ce model de parasonic? Si un link daca se poate

| Robertgavrilă8 a răspuns (pentru MihaiNabul):

Panasonic RP-HT265tonguerivește ce am partajat: Casti Panasonic RP-HT265E-K, cu banda, conectare la TV, negru - eMAG.ro @MIUI| https://m.emag.ro/......EDQX2BBBM/ de asemenea poți încerca modele asemănătoare