PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Salutare!

Am nevoie de un mic ajutor!
De vreo 2 zile, am ramas fara sunet la Facebook, dar la Youtube am si merge! Nu am umblat la nimic, adica la setari sau altceva!
Am intrat la sond management >> sound si acolo am descoperit ca aproape toate alea din stanga, nu stiu cum le spune, sunt niste triunghiuri mici galbene, cu semnul exclamarii in mijloc!
A mai patit cineva asta? Si daca da, cum a remediat?!
Este un laptop Lenovo G 550, multumesc!

2 răspunsuri:
| Monst a răspuns:

Trebuie sa îți reinstalezi driverele de la placa de sunet sau trebuie sa dai o scanare tot acolo de la setări sa îți găsească problema.Eu zic așa poate nu ai actualizat driverele.

| nuamabsolutnicioidee a răspuns:

Or fi niște probleme cu driver-ul de sunet.