| anonim_4396 a întrebat:

Salutare...

Am nevoie urgenta de ajutor...am scos un film(se vede foarte bine) dar merge sacadat...cu alte filme nu am treaba!straight faceCe trebuie sa fac sa mearga bine si asta?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce format e filmul si cu ce program il deschizi? Cati MB are?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Il deschid cu BS Player si are 1, 91 GB

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Da click dreapta pe video si ->proprietati -> vezi ce scrie la format (in prima linie). Dupa dimensiune eu cred ca este mkv dar vreau sa zici tu.

| anonymous09 a răspuns:

Probabil placa video nu face fata rezolutiei. incearca sa-l gadili si poate merge

| Stepfan a răspuns:

Probabil asta este de o rezolutie mai mare(1080p/blueray) iar placa ta video nu face fata. Cauta-l din nou la o rezolutie mai scazuta. DVD RIP, sau ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Stepfan):

La 1,9 GB nu cred ca e blueray...straight face