| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a întrebat:

Astazi am mutat (din greseala) o multime de foldere din Hard-ul c pe Hard-ul d ca sa fac niste loc, si acolo erau Chrome-ul, Yahoo si inca cateva chestii. Cand am vrut sa deschid Chrome-ul pur si simplu nu se deschidea (am iconita dar cand apas nu se deschide). I-am dat remove si l-am instalat inapoi dar aceeasi problema. Cum pot sa rezolv asta ca urasc sa folosesc Explorer sau Mozila? DAU FUNDA CELUI CARE IMI ADUCE REZOLVARE LA PROBLEMA!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cine ti-a spus tie ca se muta programele din C? E normal sa nu mearga atat timp cat le-ai schimbat calea! Mai citi, inainte de a face tampenii!

| anonimg a răspuns:

Nu reinstala windows-ul.
Cauta sa dezinstalezi chromul si apoi il instalezi iarasi.

| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 explică (pentru anonimg):

L-am dezinstalat si l-am reinstalat din nou dar si dupa aceasta nu a mai mers.

| anonimg a răspuns (pentru Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992):

Dupa ce il dezinstalezi, cauta si sterge si folderul lui care se gaseste in C: -> Program files. Pentru ca atunci cand il dezinstalezi si il instalezi iarasi, el se va instala in acelasi folder in care a fost si mai inainte. Deci dupa ce l-ai dezinstalat, sterge si folderul in care a fost si mai inainte.

| christos1234 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windowsul neaparat.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Iti bagi alt windows