| alexinho996 a întrebat:

Salutare, am o problema, am primit ceva pe email de la un prieten unde scrie ceva legat de scoala, este un fisier text. il deschid si imi intra in notepad sau in word ( aleg eu asta ) si acolo imi apar semne ciudate sau (YYYYY) in loc sa-mi apara ce mi-a trimis el. va rog spuneti-mi repede cine stie ce problema am. astept raspunsuri. mersi mult

8 răspunsuri:
| LilGh0st a răspuns:

Ce extensie are fisierul?

| alexinho996 explică (pentru LilGh0st):

Fisierul este.ppt

| LilGh0st a răspuns (pentru alexinho996):

Trebuie sa-l deschizi cu Power Point. Este un program care vine impreuna cu Word-ul, in Office. Instaleaza-l, daca nu-l ai.

| alexinho996 explică (pentru LilGh0st):

Mersi big grin

| LilGh0st a răspuns (pentru alexinho996):

Cu placere.

| alexinho996 explică:

Cum adica? big grin

| alexinho996 explică:

Aaaa.ppt are fisierul

| alexinho996 explică:

Aaa fisierul este.ppt