| secret_6185 a întrebat:

Salutare. Am o problema de ceva timp cu telefonul meu(Htc One m8). Cand vreau sa trimit un mesaj pe messenger indiferent de persoana, trimit mesajul si se blocheaza telefon 3-4 secunde dupa care cand mesajul sa trimis isi revine la normal si din nou la fel iar cand trimit. se intampla cam des dar câteodată e ok nu are nimic... Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Am m7 si nu am patit niciodata asa. Fa-i un cache clear al telefonului.
https://www.androidpit.com/how-to-clear-the-cache-on-the-htc-one-m8