| Sesebi a întrebat:

Salutare. Am o problema la laptop. Pot sa fac doar din setari sa mearga sunetul la laptop sau la casti. Pana acum cand bagam castile sonorul mergea pe casti cand le scoteam sonorul mergea la laptop. Acum trebuie sa intru in setari de fiecare data. Cred ca ati inteles ce am vrut sa spun. Tot trebuie sa intru la,, playback devices" si sa dau,, set at default device" la ce vreau sa folosesc...

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca configurarea din linkul dat:
https://www.digitalcitizen.life/......dio-device

Se spune ca poti programa ce device sa folosesti pentru sunet atunci cand folosesti diferite programe. Cand sa mearga boxele si cand castile.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Aloca acelei mufe iesire pentru casti, ca "default".

| dannyel86 a răspuns:

Nu cumva ai schimbat sistemul de operare?

| Sesebi explică (pentru dannyel86):

Nu aseara mergea si astazi nu a mai mers...

| Sesebi explică (pentru dannyel86):

Vai mersi mult a mers

| dannyel86 a răspuns (pentru Sesebi):

Cu placere! happy Ma bucur ca te-ai descurcat.winking

| dannyel86 a răspuns (pentru Sesebi):

Incearca configurarea din linkul dat:
https://www.digitalcitizen.life/......dio-device

Se spune ca poti programa ce device sa folosesti pentru sunet atunci cand folosesti diferite programe. Cand sa mearga boxele si cand castile.