| AvalohAlyn a întrebat:

Salutare.Am o problema:mereu cand fac ceva pe internet sau in calculator mi se deschide fara sa vreau my computers si arata partitiile etc, deci si cand scriu ceva pe messenger, pe net sau oriunde mi se deschide intruna my computers.E foarte enervant.Ce sa fac sa nu mai apara? Cum sa rezolv problema? Help mesad

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Cred că e din cauza unui virus/worm, scanează cu Malwarebytes pentru asta, dacă nu faci tu ceva la el ( cum ar fi să dai dublu click pe Computer și întârzie Windows Explorer).

| ardnasmusic a răspuns:

Foarte simplu
Ai adware pe calculator
scaneaza calculatorul si dezinfecteazal cauta pe google scrie la cautari adware remower si scaneaza calc