| TurboBoost a întrebat:

Salutare. Am revenit cu o noua problema. Doresc sa achizitionez un router wireless N TP-LINK TL-WR740N. Ideea este ca eu am internet de 500mbs de la RDS. Cu cat o sa-mi scada viteza internetului acest router?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cam foarte foarte mult.(Cu router-ul ala o sa duci maxim 90mbps, din 500, nu e deloc profitabil). Daca vrei un router pentru 500mbps, strange macar 400 lei pentru router. Sau dai la rds inca 5 lei in plus pe luna si iti dau ei un router foarte ok in custodie.