| GeorgeGabriel a întrebat:

Are cineva < Router Wireless TP-LINK TL-WR740N > vreau sa stiu si eu care este viteza reala de download. Multumesc!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Router-ul are porturi eth. Deci maxim download o sa ai 12.5mb/s(maxim maxi, dar nu ai sa atingi atat, dar pe aproape in cazuri bune, da).
Iar la copiat fisiere intre 2 pc-uri, pe lan, tot 12.5 mb/s sau lan-wifi, tot atat.

| trolololo a răspuns:

Maxim 12.5MB/s. E router de 100 Mb/s.
E un router foarte bun, dar viteza depinde de abonament. Oricum, nu o sa limiteze viteza in nici un fel.

| stlucian a răspuns:

Nu am personal acest router dar vezi aici:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

video cava mai jos in link

| SilviaDulcik a răspuns:

E usor sa afli si singur.
150 Megabits ii transformi in MegaBytes
8 Megabits = 1 MegaByte.
150 mb = 18.75 MB