| IonutCiobanescu a întrebat:

Salutare, am schimbat nu demult bateria la un a20e pe motivul ca baiatul de la service mi-a spus ca nu incarca telefonul, am schimbat-o si de cand am schimbat-o de la 60% se descarca in 10 minute complet, acum e oprit si cand il bag la incarcator acum imi apare ca e prea calda bateria telefonul fiind rece, ce as putea face cu el?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Sa mergi la un service autorizat Samsung, care va confirma ca ''baiatul'' ti-a pus o copie ieftina si ti-a luat banii.