| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.

Am si eu o nelamurire legata de youtube.

Recent mi-am pus ultimul proiect de arhitectura pe youtube, in primele 2 zile a avut peste 300 de views, dar am observat ca numarul de views s-a oprit la 313 acum, stie cumva cineva de ce s-a oprit la 313, cat va dura acest freeze, sau ce pot face ca sa continue sa stranga views?

Ah, si va rog sa nu spuneti ca poate nu s-a mai uitat nimeni la el, pentru ca sunt 100% sigur ca macar 200 s-au mai uitat.

Totodata, m-ar interesa sa stiu daca pot sa atrag atentia asupra acestui lucru pe undeva, deoarece, din cate stiu, youtube nu are forum, sau ceva de genul

Va multumesc, si FUNDA, pentru raspunsul cel mai util/informativ.

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=z5W4d-xzjmQ&feature=player_embedded

E din cauza actualizarii. Tu poti sa vezi exact numarul de vizualizari dand click pe butonul cu numele tau din coltul paginii YouTube. Dupa te duci la "Manager video", iar acolo iti apar toate video-urile puse. In dreapta lor vei vedea numarul exact de vizualizari.

| RagingZeus a răspuns:

Bun, ideea asta am inteles-o deja de dinainte de a posta acest topic, in principiu ma interesa sa stiu cat dureaza pana sa se termine aceasta verificare, in mod normal.

Trebuie cumva ca un anumit numar diferit de IPuri sa il acceseze iar, pentru a debloca views? sau cum

| vladutz1415 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=z5W4d-xzjmQ&feature=player_embedded

Nr. de vizualizari se opreste in jur de 300 pentru ca youtube sa verifice daca vizualizarile sunt legitime(calculatoare diferite, ipuri diferite)