| bogdiani20 a întrebat:

Salutare am si eu o problema. De 3 zile cand dau sa deschid google chrome mi se blocheaza din prima nici bine nu se deschide si se blocheaza. Cineva mea zis ca trebuie sa caut folderu cache dar nu stiu unde e am cautat in folderu google dar nu l-am gasit ce e de facut?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chrome este browser. Google este un motor de cautare si nu un folder. El are o ferestra de cautare. Folder este un dosar. Folderu' cache nu exista. Golirea meoriei cache se face cu o comanda din setari sus in dreapta unde sunt cele 3 liniute orizontale: https://support.google.com/chrome/answer/95582?hl=ro
Dar daca se blocheaza din prima inseamna ca ai un virus si nu vei putea face nimic. Trebuie sa incerci devirusarea. Sunt multi antivirusi online. Pentru inceput poti incerca Bitdefender: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html
Dovnladeaza Chrome si vezi unde se afla.
Dupa, incearca sa intri in Control Panel si dezinstaleaza-l din Programs and Features.
Reinstaleaza-l pe cel nou.

| bogdiani20 explică (pentru Salontanul):

L-am renstalat de 4 ori si degeaba/... antivirus am esential securiti

| Salontanul a răspuns (pentru bogdiani20):

Incearca si cu alti antivirusi.