| marcone28 a întrebat:

Salutare...am si eu o problema la laptop...mi-am schimbat windows-ul recent (wind ultimate), dar am fost nevoit sa-l pun pe partitia D, pentru ca pe partitia C aveam putin spatiu. acum am 2 windows-uri (xp si wind ultimate). cum fac sa renunt la cel xp si sa mi instalez din nou wind ultimate pe partitia C. Mersi.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Poţi formata partiţia C şi instalezi Windows 7 ultimate, DAR e posibil să nu-ţi mai vadă unele drivere ( la diverse dispozitive )!

Nu fă formatare C decât dacă ai driverele celorlalte dispozitive ( placă video, sunet, net/modem, etc. ), altfel poţi avea surprize...

| K0sti a răspuns:

Formatezi partitia C.