| .::CyBeR::. a întrebat:

Salutare. Am un card Micro SD de 2GB Kingmax si problema suna asa : cardul poate fi detectat,pot vedea fisierele de pe el dar nu le pot sterge si nu pot sa-l formatez,cardul este detectat de telefon dar nu pot sa-i fac nimic decat sa folosesc fisierele de pe el (poze, muzica etc). Se poate rezolva ceva?

3 răspunsuri:
| .::CyBeR::. explică:

Vreau sa-l formatez complet, dar dupa fiecare formatare fisierele sunt acolo si nu dispar sub nici o forma.

| foxi a răspuns:

Fii mai explicit...cardul il citesti in calculator...sau ce vrei.

| SkrillexForever a răspuns:

Este o problema destul de usoara dar faci un sacrificiu enorm! happy
- Bagi cardul in telefon
-Stergi un folder mai neimportant sad
-Si iti va merge sigur!
Eu am avut #lar pe tell si a trebuit sa--l sterg
P.s. Sterge ala care crezi ca r fi problema ( eu de aceea l-am sters )