| Green0227 a întrebat:

Am un DVD cu sistem de boxe 5.1, iar cand aprind televizorul imi apar melodiile tot ce trebuie, dar nu se aud boxele nici macar nu bazaie!

3 răspunsuri:
| Marian13579 a răspuns:

Vazi daca nu sunt arse

| Green0227 explică (pentru Marian13579):

Nu are cum adica din 4 boxe + sowboofer niciuna sa nu mearga

| Marian13579 a răspuns (pentru Green0227):

Daca nu e de la boxe, verifica cablul si mai ales stecherul! pune-l in priza 1-2 ore, iar dupa in scoti, pui mana pe cele doua "coarne", iar daca unul e rece si celalalt cald, e de la stecher. pur si simplu trebuie sa-l tai si sa-l inlocuiesti cu altul bun