| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am un LG G3 si de la un timp incepe sa-mi faca fite.
Mi se tot inchide, intru pe clash of clans se inchide, intru pe mesaje se inchide, intru pe facebook sau google sau camera sau harti se inchide.
Si mai sunt ai alte aplicatii, muzica, gmail, si altele.
Tot se inchide si se deschide singur, apoi cand se deschide se redeschide automat instant sau dupa cateva secunde.
Va rog, spuneti-mi ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Service scrie pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dat desetare la datele din fabricatie si tot la fel face.
Ce e resoftarea?
O sa incerc si cu service-le.

| Roxin a răspuns:

Salutare!

Pai singura varianta e sa il resoftezi, daca chiar iti doresti sa il pastrezi. Cel mai probabil ''a obosit'' si are nevoie de o reimprospatare. Mergi la un service, se rezolva in vreo 30 de minute.
Pôti incerca si tu o resetare din fabrica, e posibil sa isi revina.

Seara buna!