| irinelll a întrebat:

Salutare am un modem de la Orange si in ultima vreme imi face o figura laughing se deconecteaza si se conecteaza singur intr-una stie cineva de ce? eu cred ca e de la windows ca mi-am pus 8...

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Probabil ca Windows 8 e problema, pentru ca nu e o varianta definitiva si stabila. Partea nasoala e ca nu prea poti sa revii la Win7. Adica se poate, dar asta implica niste operatiuni destul de complexe. Daca nu ai multe de pierdut fa o instalare curata de Win7 si mai asteapta pana iese versiunea finala de Win8. Succes!