| BvS a întrebat:

am un Nokia c5-03 si nu ma pot conecta la internet wireless la toate zonele de wireeless se conecteza iar cand dau sa intru pe internet imi apare packet data connection etc. si nu ma lasa mi-am activat si o extraoptiune cu 25 mb internet pe mobil si imi da mesaj sa iau setarile de pe www.cosmote.ro am intrat dar n-am gasit nimic care ma ajuta va rog dau funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| moldovianu a răspuns:

Cand vrei sa intri pe internet via WIFI, conecteaza WIFI, apoi incearca din nou si se v-a conecta!
Ce iti arata tie e conectare via 3G, GPRS, EDGE, etc..isr pentru conectare prin reteaua Cosmote si setari, incearca pe google, setari manuale internet cosmote....si ai sa gasesti!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat