| SkAnK a întrebat:

Salutarehappy Am un sistem 5:1 si as dori sa mi-l conectez la pc... Din pacate fiecare boxa, si subwofferul au cate 2 cabluri.nu sunt cu jack. aveti idee cum il pot conecta?happy

Multumesc! Fundita:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Toate buxele se leaga mai intai la subwoofer! Ai instructiuni pe spatele la subwoofer cum se leaga mediile si inaltele. Din subwoofer spre pc pleaca un cablu cu 3 jackuri. Doar ala il conectezi la pc

1 răspuns:
| SkAnK explică:

Pai.subwooferu' n-are jack.asta e problema...sadare si el tot 2 fire.