| Manuel86 a întrebat:

Salutare. Am un telefon Samsung S9+ si problema e ca nu pot vedea pe laptop filmarile facute cu el. Se vad sacadat.
Stie cineva un program de convertit video-urile facute cu el pentru a le putea vedea si pe laptop?
Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| TronHD a răspuns:

VLC media player sau mai exista pe browser "video convert"
Succes

| Manuel86 explică (pentru TronHD):

Crezi ca n-am incercat cu VLC? La fel se vede, am si convertit in AVI. Degeaba...

| TronHD a răspuns (pentru Manuel86):

Atunci e de la windows, incearca sa le pui pe alt dispozitiv

| k4v3spy a răspuns:

Umblă prin setările camerei și acolo este o opțiune pentru cadrele pe secunda cu care camera filmează, alegi 60 fps sau mai mare decât atat

| Manuel86 explică (pentru k4v3spy):

Pai este setata camera pe UHD (60 cps) 3840x2160. Este calitatea maxima.